Ние използваме бисквитки за да може сайта да функционира пълноценно. Спазвайки директивата за електронните комуникации изискваме Вашето съгласие за използването на бисквитки. Научете повече.
UV/LED гел ALEXANDRA'S PROLINE Soft gel Collection Nude 50g
Soft Gel е серия гелове на Alexandra’s Proline. Тази серия е създадена да отговори на нуждите както на начинаещи, така и на напреднали професионалисти. Тези гелове са формулирани като нискотемпературни, гъвкави изграждащи гелове. Те съчетават всички ключови елементи на перфектния изграждащ гел – отлична адхезия и удобство при работа. Формулата им е без TPO и HEMA, което ги прави по-безопасен избор за професионална употреба.
Soft Gel полимеризира в UV/ LED светлина, а благодарение на специализираната си формула, той е изключително удобен за работа. Гелът се самонивелира, премахвайки нуждата от пилене, което спестява време и усилия. С него можете да изграждате нокти, за поддръжка и да работите върху повече от един нокът едновременно, без риск от разливане на продукта. Soft Gel гарантира максимална здравина, издръжливост и контрол.
Основни свойства:
- Средна консистенция.
- Гъвкави изграждащи гелове.
- Отлична адхезия.
- Изграждащ гел.
- Самонивелиращ се.
- Пълен контрол върху продукта.
- Удобен за работа.
- Устойчив на деформация при натиск.
- Съвместим за работа при всякаква температура.
Начин на употреба:
- Обезмаслете нокътната плочка с Pre Nail на Alexandra’s Proline.
- Нанесете безкиселинен праймер Non Acid Primer. При по-проблематични и взискателни нокти нанесете Acid Primer.
- Нанесете тънък слой прозрачна база като подложка. За тази цел е препорачително да се използва база Rubber base на Alexandra’s Proline.
- Изградете нокътя с гел Soft gel. Не нанасяйте прекалено дебел слой. Времето за полимеризация е 90 секунди в комбинирана UV/LED лампа.
- Почистете гела с Fresh Solution.
- Оформете желаната форма.
- Полирайте до блясък.
Оптималното време за полимеризация зависи от ефективността на лампата, нейната мощност и дължината на вълната.
За постигане на най-добри резултати препоръчваме използването на лампи с мощност 24W-48W и дължина на вълната 395-405 nm.
Състав:
BIS-HEMA POLY(1,4-BUTANEDIOL)-22/IPDI COPOLYMER, ISOBORNYL METHACRYLATE, BIS-HEA SMDI/PPG-6 COPOLYMER, TRIMETHYLOLPROPANE TRIMETHACRYLATE, SILICA, METHYL BENZOYLFORMATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, PEG-9 DIMETHACRYLATE, BENZALDEHYDE, P-HYDROXYANISOLE, HYDROQUINONE, +/- CI 77891, CI 60725, CI 77007, CI 15850, CI 19140, CI 77491, CI 77499.
| Марки | ALEXANDRA`S PROLINE |
|---|---|
| Грамаж | 50 гр. |
| Гел система | UV/LED |
| Цвят | телесен |

